Krabice plná snů

Pokud ti tvé sny přinášejí radost, a ne smutek z toho, že se ještě nenaplnily, pak otevíráš bránu zázrakům, které začnou proudit do tvého života.

Všichni máme nějaké sny. Sníme o svobodě, hojnosti, životě naplněném radostí a láskou. Sníme o zdravém těle, rodině, dětech, spřízněné duši, vnitřním klidu. Také o práci, která vlastně nebude prací, o krásném domě nebo možná roubence, o dovolené na překrásném místě nebo rovnou životu tam, o autě, po kterém toužíme, o zahradě s bazénem nebo kouzelným zákoutím…

Sny jsou jako světlušky

Touha nás pohání vpřed a sny jsou jejím palivem. Jen si vzpomeň na ten pocit, kdy se ti něco splnilo, může jít i o naprostou maličkost. Zaplavení euforií, nadšení, lehkost, čirá radost. Jako by ti narostly křídla. Jako by se tvůj svět rozzářil.

A právě sny jsou druhou světluškou, která ti posvítí na světlo v temnotě. Když budeš potřebovat rozžehnout svůj plamínek touhy, oživ ho svým sněním. Udělej si čas pro sebe a užij si kouzelnou chvilku, kdy poskytneš Vesmíru informace o tom, co ti přináší radost.

Vytvoř svůj svět snů

Většina z nás nejspíš zná vision boardy neboli nástěnky snů. Někdo je vřele doporučuje a někdo zase odsuzuje. Já o nich psala v článku s názvem 3 kroky ke splněným přáním, kde si můžeš přečíst, jak na ni, ale také proč ti možná nefunguje. Pokud nevíš o čem je řeč, čti tady >>

Jaké jsou její pro a proti? Nástěnku máš stále na očích, můžeš si tedy své sny neustále připomínat a pokud ji správně používáš, pak si je manifestovat do reality. Anebo si na ni tak zvykneš, že ji časem přestaneš vnímat. Může se také stát, že ti po určité době bude připomínat, že se to ještě nenaplnilo. A stane se z ní nástěnka nedostatku.

Například Tosha Silver doporučuje vzít všechny ty tabule a stohy seznamů toho po čem prahneme a spálit je jako důkaz toho, že na ničem nelpíme a necháváme na Vesmíru či Boží moudrosti, aby nás dovedla k tomu, co je pro nás nejlepší. Protože, kdo ví, možná, že všechny tyto námi přesně ohraničené touhy nejsou pro nás to pravé. Možná pro nás má Vesmír něco úplně jiného, něco tisíckrát lepšího...

Krabice jako kompromis?

A co teď? Spálit nebo vystavit své sny? Nedávno jsem se zadívala na svou nástěnku na pracovním stole a blesklo mi hlavou, že už ji vlastně nepotřebuju. Jako by mě tížila. Vzpomněla jsem si na Toshu a její pálení snů. Chvilku jsem koketovala s myšlenkou na oheň, ale uvnitř jsem cítila, že to nechci udělat.

No a pak mi do cesty přišla krabička snů. Moc se mi líbí její princip, a tak jsem se rozhodla právě pro tuto variantu. Nemusím své sny “nosit v hlavě“, ani mít neustále na očích. Můžu je schovat do krabice a vzkázat tak Vesmíru, že je pouštím a nechávám na něm, jak a kdy se zhmotní.

Pustit a nelpět

Tak toto je nejdůležitější ingredience, které se (alespoň mně) nedodržuje tak jednoduše. Mít sen a nelpět na tom, aby se naplnil. Nemožné… Jenomže právě toto velmi často bezmezné lpění nás stahuje a brzdí jeho uskutečnění. Proto je krabice snů, nejen pro mě, vhodnou volbou.

Navíc jde o kouzelné okamžiky, které si plně užívám a kdy si své sny hýčkám a zároveň jim dávám svobodu. Přestávám je stahovat dolů k zemi tím, že na nich visím, naopak je propouštím tam nahoru s tichou modlitbou na rtech: „Cokoli tato krabice obsahuje, to je.“

Vytvoř si svou krabičku snů

Začni tím, že si krabičku vybereš. Musí ti padnout do oka a “být hodna“ nosit tvé sny. Zkrátka, aby tě už jenom pohled na ni hřál u srdce. Klidně si ji vyrob sama, nabarvi, polep nebo pokresli tak, aby ti dělala radost a byla blízká tvému srdci. Právě odtud naše skutečné sny přicházejí.

Pak si na viditelné místo napiš větu, která s tebou rezonuje a zároveň dává najevo, že už je vlastně hotovo. Já si výše zmíněnou větu napsala zespod víčka, takže pokaždé když ji otevřu, abych do ní něco vložila, vyslovím (v duchu nebo nahlas) tuto větu a zpečetím tak svůj vzkaz.

Kouzlo může začít

Krabičku si postupně plň vším, co ti přináší radost a co tě přitahuje. Můžeš si vystřihnout obrázky vysněných míst, věcí či pocitů, kreslit si své touhy či psát svá přání. A pak vyslov svou kouzelnou formulku, kterou potvrdíš jejich naplnění.

Kdykoli, když objevíš něco, co tě potěší a rozzáří tvé srdce touhou, uchovej si to, zapiš nebo vystřihni a až budeš zase doma, vlož své přání do krabičky. Čím více se budeš zaměřovat na to, co tě těší, tím více ti bude do života chodit podobných příležitostí. Stejně jako u záměrného vnímání, o kterém jsem psala v článku Je libo úžasný život? Stvoř si ho! zde >>

Brána zázraků

Kouzlo tkví v tom, že čím méně pochybností kolem své touhy máš, to znamená čím více věříš, že je to možné, tím dřív uvidíš důkazy ve své realitě. Proto se nebraň svým snům a nech je proudit do svého života, protože jak už teď víš touha je život a sny jsou jejím palivem.

Pokud ti tvé sny přinášejí radost, a ne smutek z toho, že se ještě nenaplnily, pak otevíráš bránu zázrakům, které začnou proudit do tvého života. Začni milovat své touhy. Přej si, pusť to a nech to přijít do své reality.

Požádej a je ti dáno

Představ si, že všechno, co vkládáš do své krabice snů, jsou už reálné věci. Nejsou to jen nějaké výstřižky z časopisů nebo popsané papírky. Je to tvůj reálný mini svět, který představuje tato malá krabice. Je v ní tvá skutečná práce snů, dům s krásnou zahradou, spřízněná duše, hojnost, peníze na tvém kontě, zdravé tělo plné energie, vše, co ráda děláš a co ti přináší radost, pocity nadšení, štěstí, naplnění. Je v ní svoboda.

Je tam vše po čem toužíš. Už je hotovo. Toto vše už je stvořeno přímo pro tebe. Toto vše čeká až si to vezmeš. Je to tvoje. Ty sama sis to stvořila. Tvým jediným úkolem je si to užívat a plně důvěřovat tomu, že je to možné, že je to hotová věc.

Všimni si, že pokud dané věci věříš, brzy se ti objeví ve tvém životě, ale pokud cítíš pochybnosti a nedůvěru, zdá se čekání nekonečné a nejspíš i nekonečné bude. Také si častěji uvědomíš, že se tvá mysl toulá směrem, který jde proti proudu tvého snu. A ty přijdeš na to, že takovou věc bys do své krabice nikdy nedala a zaměříš se zpátky na to, co ti dělá radost a ne starost.

Většina z nás zná ten opojný pocit štěstí ze splněného snu. A také jistě víš, že časem tento pocit vyprchá. A co pak? Až opadne prvotní euforie, můžeš si užívat další a další pocity naplnění, protože brzy zjistíš, že tě tvoření a zhmotňování svých snů naplňuje radostí. A jakmile se ti začnou sny z krabičky plnit, budeš si čím dál víc jistější a uvolníš tak veškerý odpor, který ti dosud bránil v jejich plnění. Pak bude tvá krabice snů továrnou na zázraky.

Tak si užij svoji tvůrčí kouzelné momenty a odemkni bránu zázraků i ty ♥

A nezapomeň:

Nesni svůj život, žij svůj sen ♥

S láskou

*Inspirováno Abrahamovým učením.

Jsem kreativní duše, sběratelka inspirací a motivací. Zajímám se o vše kolem osobního rozvoje a kouzla života. Mám za sebou dlouhou cestu plnou hledání a objevování tajemství života a o to všechno se s Vámi chci podělit. Věřím, že zde najdete spoustu inspirace, moře motivace a špetku kouzla na tu Vaši cestu za splněnými sny. Jsem autorkou online cesty Tajemství života v hojnosti eBooku Můj kreativní rok od jara do zimy Motivačních kartiček 52 motivací ke splnění malých i velkých snů. Více o mně si můžete přečíst v mém příběhu zde >> Svezte se na kouzelné vlně inspirace a prožijte radostnou jízdu Vašim životem ♥
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.