52 motivací ke splnění malých i velkých snů

Chceš změnit svůj životní směr, ale ne, a ne se odhodlat k prvnímu kroku? Odkládáš splnění svých snů na "někdy" nebo "až..."? Potřebuješ popostrčit nebo rovnou nakopnout?

Možná, že také ty sníš o lepší budoucnosti a toužíš si splnit své sny.

Většina z nás má spoustu snů a přání o životě prožitém v radosti. Jenomže zřídka kdy se tomu naše realita alespoň přibližuje. Většinou to vzdáme hned po prvním nezdaru nebo raději ani nezačneme.

Necháváme naše sny umřít a spolu s nimi i naše naděje na naplněný život, který si každý z nás zaslouží žít.

Co kdybych ti řekla, že existuje způsob, jak to změnit?

  • Co kdyby zahnal tvou špatnou náladu a přestalo by tě konečně všechno štvát?
  • Co kdyby ti pomohl dočista změnit tvůj život?
  • Co kdyby ti k tomu dodával pravidelnou dávku odvahy?
  • Co kdyby ti díky tomu nepřišly tvé touhy vzdálené, ale dokonce dosažitelné?
  • Co kdyby tě dennodenně povzbuzoval na cestě za splněním tvých snů?

Zdá se ti to nemožné? Pak tě ráda přesvědčím o opaku ♥

I já jsem měla své sny a touhy a ušla jsem kus cesty, abych našla způsob, jak si je konečně začít plnit a nenechat je proklouznout mezi prsty, rozplynout se nebo k nim jen vzhlížet. 

Dlouho jsem, ale bloudila a neustále se ztrácela a zase hledala. Ale rozhodla jsem se změnit svůj život a odhodlaně jsem se vydala po této klikaté stezce za svými sny a cíli. Ne vždy to bylo jednoduché a několikrát jsem měla chuť to vzdát a vrátit se do starých kolejí.

Často jsem neviděla ani za první zatáčku a občas se mi zdálo, že cesta nikam nevede nebo se mi ztrácí v mlze obav a strachů, jak to dopadne. Zvládnu to? Nebo to nemá cenu a mám to vzdát? Tyto otázky jsem si ještě nedávno kladla a hledala odpovědi na to, co mi leželo v hlavě.

Je tato cesta ta pravá?

A právě v těchto chvílích mi vždycky pomohla slova, která ke mně přicházela, aby mi ukázala směr.

Přišla vždy v pravou chvíli, aby mě povzbudila, nakopla nebo pohladila po duši. Teď už vím, že to byla znamení na cestě, která mi značila kurz. Byly to ukazatele, které mi pomáhaly najít cestu z temných období a zmatků. A já je následovala, abych se dostala až sem a mohla vám předávat své zkušenosti z mého osobního putování.

Proto pokud jsi tady a čteš tyto řádky, pak je to možná tvé znamení, že jdeš správným směrem. Ale to musíš cítit jenom ty sama ♥

Co nám tedy brání v nalezení plynutí životem s lehkostí? Klíč k odpovědím, které hledáme už dávno známe. Jen potřebujeme popostrčit.

Jak jsem se postupně dostala od nejistoty, jestli na to vůbec mám, k ujištění, že to dokážu až k přesvědčení, že TO DÁM? Moc ráda se s tebou podělím o to, co nastartovalo změnu mého života, o to, co mě doslova nakoplo k činu a co mě doprovázelo na mé cestě za splněnými sny. Prozradím ti, co udržovalo můj směr i přes všechny pády, vyčerpání sil a takřka vyhoření.

Naučím tě, jak neztratit víru a dojít až ke svému vysněnému cíli, protože neexistuje důvod, proč bys to nezvládla i ty.

Představ si, jak se ti vlévá do žil nová energie a jak máš obrovskou chuť plnit si své sny.

Cítíš, jak se obavy a strach rozplývají a ty víš, že to zvládneš. Představ si sebe samu, jak kráčíš po cestě za svým vysněným cílem.

Pomysli na to, jak jdeš s lehokostí a plynule se pohybuješ vpřed cestou plnou kouzelných okamžiků a zázraků.

Zkus vnímat, jaké to bude až, tam dojdeš. Jak to tam vypadá? Jak se cítíš, jaké prožíváš emoce? Uvědom si ten pocit, kdy přetékáš štěstím a naplněním.

Usmíváš se? Pak neváhej ani chviličku a vykroč na svou cestu za splněnými sny ♥

Objevila jsem způsob, který může i tebe každý den posouvat vpřed k vysněnému cíli.

Možná vidíš svůj sen tak vzdálený, a tak vysoko, že máš pocit, že na něj nemůžeš nikdy v životě dosáhnout. Představ si, že k němu existují schody, po kterých vystoupáš až k němu. Pak už stačí jen vztáhnout ruku.

Není to nic složitého, je to krásný proces, který jsem zvládla i já ☺

A kdo vlastně jsem?

 Mé jméno je Marie a velmi mě těší, že chceš udělat něco, co tě přiblíží k tvým snům.

Jsem moc ráda, že jsi právě tady.

Chci, abys věděla, že nejsem žádná zenová guru, která se vznáší nad jógamatkou, ale úplně normální žena, jako jsi i ty, která si plní svou životní vizi a žije svůj sen ♥

Pravdou totiž je, že sny si může plnit každý z nás. Stačí jenom věřit, naladit se na jejich energii a nechat ji plynout.

Požádej a bude ti dáno ♥

Právě se ti otevírá brána ke schodišti, které tě k tvému snu může dovést tou nejjednodušší cestou. Stačí se rozhodnout a udělat první krok. 

Tím prvním krokem může být právě 52 motivací, které ti tímto představuji.

Nejsi si jistá, zda je tento způsob vhodný právě pro tebe? Pak čti dál ♥

Balíček motivačních kartiček

 

52 MOTIVACÍ KE SPLNĚNÍ MALÝCH I VELKÝCH SNŮ

CO PRO TEBE TEDA MÁM?

Rozhodla jsem se vytvořit balíček motivačních kartiček, které tě budou provázet, motivovat a posouvat dál na tvé cestě za splněnými sny.

 

Právě motivační citáty a moudra mě provázely na mé pouti k naplněným snům. Přesně si pamatuju první schodek, na který jsem vkročila a který odstartoval můj životní sen. Pak už se to celé spustilo jako lavina zázraků.

 

Jasně, že se mi občas stalo, že jsem sešla z cesty, špatně odbočila nebo se zasekla před nějakou překážkou. A občas jsem sjela po zadku do temného údolí, právě tyto motivace, které ti teď předávám mi pomohly vyhrabat se zpátky na nohy a stoupat výš a výš.

 

Je čas se o ně podělit se! I ty můžeš žít svůj sen ♥

CO TI BALÍČEK PŘINESE?

  • Balíček obsahuje celkem 52 motivačních kartiček. Tedy motivaci na každý týden v roce. Samozřejmě je jen na tobě, jak často budeš kartičky používat a jak dlouho se necháš určitou motivací vést.

Každá kartička obsahuje motivační citát nebo známé moudro a také pár mých vlastních motivačních slov, kterými tě povzbudím, popostrčím či pohladím po duši.

Kartičky můžeš používat pravidelně týden co týden, nebo klidně každý den. Můžeš je také využít při ztrátě směru na své cestě nebo jako potřebnou dávku nakopnutí a povzbuzení, když ti dojde energie.

Sama uvidíš, který způsob použití kartiček nebo jaká kombinace bude pro tebe ta pravá.

Co balíček motivačních kartiček obsahuje?

52 motivací a mouder v jednom balíčku.
Každá kartička obsahuje motivační citát nebo moudro, které tě bude provázet na tvé cestě vždy, když budeš potřebovat.
52 osobních povzbuzení nebo pohlazení ode mě.
Každá z těchto 52 kartiček je unikátní, protože do každé z nich vkládám kromě motivačních citátů i kousek sebe a své energie.
Velký výběr motivů až z 15 návrhů.
Můžeš si vybrat vzhled svých motivačních kartiček z 15 návrhů. Motivy najdeš po kliknutí na tlačítko "Objednat balíček".
Krabička nebo pytlíček na uskladnění
Motivační kartičky dostaneš v balení s praktickou krabičkou nebo pytlíčkem. Kartičky mají záměrně velikost vizitky pro nošení v peněžence.

Jaká je cena balíčku motivačních kartiček?

Balíček plný motivací, které ti dokážou změnit život a pomohou ti vystoupat až ke tvým nejtajnějším přáním, může mít nevyčíslitelnou cenu, já ji stanovila tak, aby na ni dosáhnul každý, kdo touží změnit svou současnou situaci a je ochotný vykročit vstříc svým snům.

Cena balíčku 52 motivací ke splnění malých i velkých snů je:

450 Kč.

Věřím, že hodnota, kterou ti tento balíček nabízí je však daleko vyšší.

Dokáže totiž odstartovat nový začátek tvého života, navést tě na správnou cestu, a dokonce tě přivést až do cíle – ke splnění tvých snů. A proto je hodnota, kterou tento balíček má totožná s tím, nakolik si ceníš své sny.

A jak jsem si tím, tak jistá? Jednoduše proto, že jsem se přesvědčila na vlastní kůži o tom, jakou moc může právě motivační citát mít. Jeden takový mi změnil celý můj život. Dokázal mi vlít tolik sil a energie do žil, že jsem se rozhodla vyjít ze své komfortní zóny a skočit po hlavě rovnou za svým snem. 

Mimochodem tento můj osudový citát najdeš ve svém balíčku motivačních kartiček ♥

Nemůžu ti zaručit, že se ti po otevření tohoto balíčku splní všechna tvá přání jako lusknutím prstů. Ale, co vím jistě je, že když ti na cestě dojdou síly a budeš mít pocit, že dál už to nejde, tyto karty ti povzbudivě nabídnou další schůdek, který tě přiblíží blíž a pomohou ti se zase postavit na nohy a pokračovat dál A dokonce si svou cestu užívat.

Protože jak jistě víš: Cesta je cíl.

Moc si přeju, abys to dokázala i TY. Abys zažila ten pocit euforie, nadšení a naplnění. Pocit, kdy přetékáš štěstím a usmíváš se od ucha k uchu. Pocit, kdy chceš objímat celý svět a tuto radost sdílet a šířit dál do světa.

A toto je mým cílem, rozsvěcet světýlka radosti z nabyté svobody v dalších a dalších duších ♥

Tyto karty jsem tvořila s láskou a s myšlenkou na každou jednu z vás. A také s přáním, abys i ty v sobě našla tolik síly a odvahy, abys dokázala dojít až ke svému vysněnému cíli.

Bude mi ctí a potěšením tě na této cestě doprovázet ♥

Teď je to na tobě.

Navíc ti pro usnadnění tvé cesty za splněnými sny věnuju dárek ♥

Jako bonus ti po uhrazení objednávky zašlu do tvé emailové schránky zcela zdarma MP3 nahrávku motivační meditace Vizualizace tvé cesty za splněnými sny v hodnotě 390 Kč.

Tato motivace tě ještě více utvrdí a posílí na tvé cestě za sny. Můžeš se k ní proto kdykoli vracet a znovu a znovu se opájet pocity štěstí a naplnění, které tě budou čekat v cíli.

Nalaď se dopředu na vlnu vítězství!

Tato meditace je samostatně nedostupná. Je vytvořena speciálně pro ty z vás, které toužíte žít svůj sen.

Možná tě napadá...

Třeba ti hlavou běží myšlenky, že citáty můžeš najít i jinde. A na internetu dokonce zdarma. To je asi pravda, ale jenom v tomto balíčku motivačních kartiček 52 motivací ke splnění malých i velkých snů je najdeš na jednom místě, úhledně zabalené a vždy připravené ti pomoci překonat jakoukoli překážku. Navíc je každá z nich doplněna unikátním sdělením, které jsem pro vás s láskou napsala.

Motivace je mocná čarodějka a dokáže ti ze dne na den změnit život.

TEĎ UŽ ZBÝVÁ JEN POLOŽIT OTÁZKU...

Jsi připravena jít za svými sny?

Pokud tě balíček motivačních kartiček zaujal, pak na nic nečekej a začni si plnit své sny rovnou teď.

Klikni na tlačítko Chci si objednat balíček a na následující stránce si vyber motiv kartiček, vyplň pečlivě své údaje v objednávce a následně zaplať bankovním převodem. Jelikož nejsou všechny motivy vždy skladem, prosím měj strpení. Balíček obdržíš do týdne po připsání tvé platby.

Bonus ve formě motivační vizualizace obdržíš na email ihned poté, co mi dorazí tvá platba. Pokud bonus nenajdeš ve své schránce, zkontroluj, prosím, složku hromadné či promo emaily. A tuto moji adresu si ulož do doručených zpráv či primárních, aby ti neunikly žádné další informace.