52 motivací ke splnění malých i velkých snů

Chcete změnit svůj životní směr, ale ne a ne se odhodlat k prvnímu kroku? Odkládáte splnění svých snů na "někdy" nebo "až.."? Potřebujete popostrčit nebo rovnou nakopnout?

 • Máte často špatnou náladu a všechno Vás štve?
 • Cítíte, že už opravdu nutně potřebujete "něco" změnit?
 • Možná dokonce tušíte, co chcete změnit, ale nemáte k tomu odvahu?
 • Přijdou Vám Vaše přání vzdálená nebo nedosažitelná?
 • Potřebujete pravidelné povzbuzení na cestě za splněním svých snů?

V tom případě Vás Vaše přání přivedlo až sem. Na cestu plnou motivace.

Našla jsem totiž způsob, jak si plnit své sny a nenechat je proklouznout mezi prsty, rozplynout se nebo k nim jen vzhlížet. Objevila jsem cestu k naplněnému a šťastnému životu..

Odhodlaně jsem se vydala po této klikaté cestě za svými sny a cíly. A protože platí známé moudro, že cesta je cíl, dál si sním a statečně prošlapávám cestičky ke svým přáním a vytyčeným cílům. Tato cesta mne také dovedla k důležitému poznání.. K rovnici spokojená máma = spokojené děti, která se stala základní ingrediencí našeho života.

Já sama jsem ještě nedávno hledala odpověď na otázku, co vlastně od života chci. Podvědomě jsem to sice věděla, ale potřebovala jsem popostrčit a ujistit, že to zvládnu.

Postupně jsem se dostala od nejistoty, jestli na to vůbec mám, k ujištění, že to dokážu až k přesvědčení, že TO DÁM! Moc ráda se s vámi podělím o svou inspiraci a motivaci, která nastartovala změnu mého života. O to co mne doslova nakoplo k činu a co mne vedlo na mé cestě za splněnými sny. Prozradím Vám, co udržovalo můj směr i přes všechny pády, vyčerpání sil a takřka vyhoření.

Naučím Vás, jak neztratit víru a dojít až ke svému vysněnému cíli.

Rozhodla jsem se pro Vás vytvořit balíček motivačních kartiček, které Vás budou provázet, motivovat a posouvat dál na Vaší cestě za splněnými sny.

 • V balíčku najdete celkem 52 motivačních kartiček. Tedy motivaci na každý týden v roce. Samozřejmě je jen na Vás, jak často budete kartičky používat a jak dlouho se necháte určitou motivací vést.

Každá kartička obsahuje motivační citát nebo známé moudro a také pár mých vlastních motivačních slov, kterými Vás povzbudím, popostrčím či pohladím po duši.

Kartičky můžete používat pravidelně týden co týden, nebo klidně každý den. Můžete je také využít při ztrátě směru na Vaší cestě nebo jako potřebnou dávku nakopnutí a povzbuzení.

Uvidíte, který způsob použití kartiček nebo jaká kombinace bude pro Vás ta pravá.

Představte si, jak se Vám vlévá do žil nová energie a jak máte obrovskou chuť plnit si své sny.

Cítíte jak se obavy a strach rozplývají a Vy víte, že to zvládnete. Představte si sebe samu, jak kráčíte po cestě za svým vysněným cílem. Jak ta cesta vypadá a kudy vede.

Zkuste vnímat, jaké to bude až, tam dojdete. Jaké prožíváte emoce, jak Vás zalévá pocit štěstí a naplnění.

Usmíváte se? Pak neváhejte ani chviličku a vykročte na Vaši cestu za splněnými sny!

Proč byste si měli motivační kartičky pořídit právě Vy?

 • Štve Vás, že se nedokážete rozhoupat a něco ve svém životě konečně změnit.
 • Víte, kterým směrem se chcete vydat, ale bojíte se změny.
 • Máte svůj sen, ale nedovedete udělat první krok k jeho naplnění.
 • Potřebujete povzbuzení, popostrčení nebo nakopnutí k činům.
 • Chcete ujištění, že to zvládnete.
 • Už dlouho toužíte dojít ke svému cíli, ale pokaždé Vám dojdou síly a tak cestu raději vzdáte.
 • Přejete si zažít pocit naplnění a štěstí při protržení cílové pásky.

Co balíček motivačních kartiček obsahuje?

52 motivací a mouder v jednom balíčku.
Každá kartička obsahuje motivační citát nebo moudro, které Vás bude provázet na Vaší cestě vždy, když budete potřebovat.
52 mých osobních povzbuzení nebo pohlazení.
Každá z těchto 52 kartiček je unikátní, protože do každé z nich vkládám kromě motivačních citátů i kousek sebe a své energie.
Velký výběr motivů až z 15 návrhů.
Můžete si vybrat vzhled Vašich motivačních kartiček z 15 návrhů. Motivy najdete po kliknutí na tlačítko "Objednat balíček".
Krabička nebo pytlíček na uskladnění
Motivační kartičky dostanete úhledně zabalené v krabičce nebo pytlíčku. Kartičky mají zároveň uzpůsobenou velikost pro nošení v peněžence.

A kdo jsem?

Jmenuji se Marie, ale nejčastěji slyším oslovení "MÁMÍÍÍ". Jsem milující žena a máma².

Objevila jsem cestu k naplněnému a šťastnému životu. Našla jsem způsob, jak si plnit své sny a nenechat je proklouznout mezi prsty, rozplynout se nebo k nim jen vzhlížet. 

Jsem kreativní duše, sběratelka inspirací a motivačních citátů. Miluju tvoření a svou kreativitu sdílím se svými dětmi.

Zjistila jsem, že si nechci nechat tyto své zkušenosti a znalosti pro sebe. Rozhodla jsem se sdílet je s Vámi a předávat je dál.

Věřím, že i Vás inspiruju a motivuju na Vaší cestě za splněnými sny.

Reference

Motivace je mocná a dokáže Vám ze dne na den změnit Váš život..
Marie Kadlčková

Jaká je cena balíčku motivačních kartiček?

Cena, kterou zaplatíte za balíček 52 motivací ke splnění malých i velkých snů je 390 Kč.

Odpovídá tato cena hodnotě balíčku motivačních kartiček? Ne. Bezpochyby neodpovídá. Věřím, že hodnota, kterou Vám tento balíček nabízí je daleko vyšší. 

Dokáže totiž odstartovat nový začátek Vašeho života, navést Vás na správnou cestu a dokonce Vás doprovázet až k jejímu cíli - ke splnění Vašich snů. A proto je hodnota, kterou tento balíček může mít nevyčíslitelná anebo může mít takovou hodnotu, jakou si ceníte Vaše sny.

Jako příklad můžu uvést můj osobní příběh. Sama jsem se totiž na vlastní kůži přesvědčila, jakou moc může právě motivační citát mít. Jeden takový mi změnil celý můj život. Dokázal mi vlít tolik sil a energie do žil, že jsem se rozhodla vyjít ze své komfortní zóny a skočit po hlavě rovnou za svým snem. 

Mimochodem tento můj osudový citát najdete ve svém balíčku motivačních kartiček i Vy.

A když mi na cestě došly síly a já měla pocit, že dál už to nejde, našel si mne jiné motivace, které mne utvrdily v tom, že to jde, že se musím zase postavit na nohy a pokračovat dál. Protože cesta je cíl a během ní můžete prožít jak pády, tak i vrcholy!

Chytila jsem se pevně své příležitosti a svezla jsem se s ní až sem.

Moc si přeju, abyste to dokázaly také VY. Abyste zažily ten pocit euforie, nadšení a naplnění. Pocit, kdy přetékáte štěstím a usmíváte se od ucha k uchu. Pocit, kdy chcete objímat celý svět a tuto radost sdílet a šířit dál do světa.

Nemůžu Vám slíbit, že Vám tento balíček motivačních kartiček zaručeně vyplní všechny Vaše sny, ale můžu Vás ujistit, že Vám usnadní cestu k jejich naplnění, pokud o ně opravdu stojíte. 

Tvořila jsem ho pro Vás s láskou a myšlenkou na Vás všechny. A také s přáním, abyste v sobě našly tolik síly a odvahy, abyste dokázaly dojít až k Vašemu vysněnému cíli. Bude mi ctí a potěšením Vás na této cestě doprovázet.

Možná Vám běží hlavou myšlenky, že citáty můžete najít i jinde a na internetu dokonce i zdarma. To je nejspíš pravda, ale jen v balíčku motivačních kartiček 52 motivací ke splnění malých i velkých snů je najdete na jednom místě, úhledně zabalené a vždy připravené Vám pomoci překonat jakoukoli překážku. 

A to za tuto cenu určitě stojí!

Navíc Vám pro usnadnění Vaší cesty za splněnými sny věnuju dárek!

Jako bonus Vám zašlu, na Vámi uvedený email, společně s objednávkou balíčku motivačních kartiček zcela zdarma MP3 nahrávku motivační meditace Vizualizace Vaší cesty za splněnými sny v hodnotě 290 Kč. Tato motivační vizualizace Vás ještě více utvrdí a posílí na cestě za Vašimi sny.

Můžete se k ní během Vaší cesty kdykoliv vracet a znovu se opájet pocity štěstí a naplnění, které Vás budou čekat v cíli.

Nalaďte se dopředu na vlnu vítězství!

Tak neváhejte, svezte se na vlně motivace a prožijte radostnou jízdu Vašim životem.

Pokud Vás balíček motivačních kartiček zaujal, pak na nic nečekejte a začněte si plnit své sny rovnou hned.

Klikněte na tlačítko Objednat balíček! a na následující stránce vyberte motiv kartiček, vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a následně zaplaťte bankovním převodem. Jelikož nejsou všechny motivy vždy skladem, prosím mějte strpení. Balíček obdržíte nejpozději do týdne po připsání Vaší platby.

Bonus ve formě motivační vizualizace obdržíte na email ihned poté, co mi dorazí Vaše platba. Pokud email nenajdete ve své schránce, zkontrolujte, prosím, složku hromadné či promo emaily. A tuto moji adresu si uložte do přijatých zpráv, aby Vám neunikly další informace.