Můj příběh

Jsem kreativní duše, sběratelka inspirací a motivací. Zajímám se o vše kolem osobního rozvoje a kouzla života. Mám za sebou dlouhou cestu plnou hledání a objevování tajemství života a o to všechno se s Vámi chci podělit. Věřím, že zde najdete spoustu inspirace, moře motivace a špetku kouzla na tu Vaši cestu za splněnými sny.

Svezte se na kouzelné vlně inspirace a prožijte radostnou jízdu Vašim životem ♥

Můj příběh aneb kdo vlastně jsem

Jmenuji se Marie, ale nejčastěji slyším oslovení "MÁMÍÍÍ". Jsem milující žena a máma², ale také kreativní duše, sběratelka inspirací a motivací. Milovnice knih, zeleného čaje, dobré kávy a lahodného vína. Miluju bylinky, procházky přírodou a zvířata. Zajímá mě vše kolem osobního rozvoje a kouzla života, a právě teď žiju svůj sen ♥

Před časem, jsem se rozhodla přestat o svém životě jenom snít a začala jsem ho konečně žít. Objevila jsem cestu k naplněnému a šťastnému životu. Našla jsem způsob, jak si plnit své sny a nenechat je proklouznout mezi prsty, rozplynout se nebo k nim jen vzhlížet. 

Odhodlaně jsem se vydala po této klikaté cestě ke svým vysněným cílům. A protože platí známé moudro, že cesta je cíl, svou cestu si užívám, nadále se rozvíjím a učím se a své zkušenosti poté sdílím dál. Cestou jsem také pochopila, jak důležitá je rovnice vyrovnaná máma = šťastné děti, a tak se tato rovnice stala základní ingrediencí mého života.

Žiju naplněný život, ve kterém se ráda oddávám příjemnému lenošení a sladkému nicnedělání. Nořím se do svého nitra a užívám si prostého bytí. Často nechávám své myšlenky plout svou myslí a pozoruju, kterápak vypluje na světlo a inspiruje mě k mé tvorbě. Dělám jenom to, co mě baví a naplňuje radostí.

Přeju si, aby život plný kouzelných momentů mohl prožívat každý, a tak své zkušenosti a znalosti i magické okamžiky vkládám do svých příspěvků, článků na blogu, eBooků i produktů a věřím, že se dostanou právě tam, kam mají.

Nejvíce času teď věnuju svému projektu Tajemství života v hojnosti, ve kterém odhaluju a předávám, co nejsrozumitelněji a nejjasněji tato tajemství všem těm, kteří se nechtějí smířit s tím, co mají, ale naopak, chtějí od života všechnu hojnost, která je tu pro ně připravena. Stačí se rozhodnout a udělat první krok

Ale před časem vypadal můj život jinak...

Není to tak dávno, co jsem si připadala ztracená a nevěděla jsem, co vlastně od života chci. Neustále jsem se hledala, nacházela a zase ztrácela a několik dlouhých let tak hledala tu správnou cestu.

Začalo to už během dospívání, a to nešťastným výběrem střední školy. Nikdy jsem totiž nepatřila mezi tu hrstku vybraných, kteří jednoduše vědí, jaké povolání je pro ně to pravé. A tak následovalo střídání zaměstnání a hledání práce, která by mě naplňovala a těšila.

Věděla jsem, že nechci práci, ve které jen odpočítávám minuty do konce směny a dny do dovolené. Ale pořád jsem nemohla uchopit a najít to téma, které je mé srdcové. Stále jsem netušila, co přesně chci dělat. Pak přišlo mateřství a s ním otázky, jak to zvládnu a jestli budu dobrá máma. Pociťovala jsem velkou zodpovědnost a zároveň nezkušenost.

A tak jsem se plně ponořila do role mámy a všechno ostatní šlo stranou. Svůj čas jsem věnovala dětem a hledání inspirativních informací ohledně rodičovství. Sbírala jsem nápady, jak se s dětmi zabavit a zároveň rozvíjet jejich dovednosti a osobnost. Toto krásné období, ale rychle uteklo a pomalu se začal blížit konec mateřské dovolené.

Pustila jsem se tedy do uvažování o tom, kam bude směřovat má cesta. Stále jsem věřila, že najdu ten poslední dílek skládačky, který bude patřit na to prázdné místo a všechno do sebe konečně zapadne. Snila jsem o tom, že konečně zjistím, co chci dělat a čeho chci docílit. Ovšem nebylo to tak jednoduché, a ještě dlouho jsem tápala a hledala samu sebe.

Klíčové rozhodnutí

A pak přišlo rozhodnutí... CHCI TO ZMĚNIT!

Uvědomila jsem si, že takto dál žít nechci a že odmítám pouhé přežívání ze dne na den. Rozhodla jsem se, že chci skutečně žít. Nedlouho poté si mě našel citát jedné ženy a tím to všechno začalo. Doslova mě nakopnul k tomu, abych se pohnula z místa a konečně se vydala hledat tu správnou cestu.

A to byl ten poslední kousek skládačky. CVAK! Dílek zapadl na své místo. Přestože tato pouť nebyla vůbec jednoduchá a několikrát mi na ní došly síly, vždy ke mně doputovala ta správná motivace, aby mi dodala potřebnou energii v ní pokračovat. Nasbírala jsem tak spoustu zkušeností, znalostí i inspirace, které už mi zůstanou navždy.

Postupně jsem si do života přivolala tři ženy, mé "sudičky", které mi pomohly najít směr, kudy se vydat. A i když jsem nevěděla, kam mě cesta zavede, jak bude dlouhá nebo klikatá a jaký bude její cíl, odhodlaně jsem se vydala vstříc svým snům.

Konečně mi došlo, co v životě chci a také to, že chci, aby měl každý možnost žít život, o kterém sní. A tak jsem se rozhodla své znalosti a zkušenosti předávat dál a sdílet je se všemi, kdo o ně bude stát. Začala jsem tvořit tyto stránky, psát blog a vytvářet různé produkty, které ostatním pomohou, usnadní cestu za splněnými sny a téměř jistě změní spoustu životů.

Celý můj příběh najdete i v podobě eBooku zdarma ke stažení zde >>

Přitáhněte si do života hojnost a dotkněte se hvězd - Můj kouzelný příběh.

Má cesta a poslání

Moc ráda se s vámi podělím o to, co jsem se na své cestě životem naučila i o další mé zkušenosti a zážitky, které mi do života teprve vstoupí. Tento můj projekt se vyvíjí spolu se mnou, proto zde najdete celý můj kouzelný svět ♥ Začala jsem kreativním tématem Zábava s dětmi, postupně jsem se pustila do psaní příspěvků a tvoření projektů ze života Mámy2, a nakonec jsem se ukotvila v tématu Motivace a kouzlo života.

Možná jste si všimli, že jsou tyto stránky věnované hlavně – ženám a mámám. To proto, že jsem jednou z vás a vím, jak je důležité, abychom si odpočinuly od své důležité mise a načerpaly energii či inspiraci nebo se jen pobavily a oddychly si. Proto o sebe pečujme s láskou ♥

Můj projekt zahrnuje veškeré věci, které ve svém životě miluju. Děti a rodinu, tvoření, motivaci, osobní rozvoj a také špetku kouzla. Všechny tyto témata ke mně patří, a tak na mém blogu najdete spoustu inspirace, nápadů a pohledů na to, jak trávit čas společně se svými dětmi a rodinou, ale i samy se sebou. 

Poodhalím vám zde svou duši, prozradím vám, co se mi honí hlavou a pozvu vás k nám "domů" do našich obyčejných i neobyčejných dnů. Ukážu vám, jak ze svého života čerpám více radosti a jak prožívám své starosti.

Doufám, že si to tu společně užijeme a že si zároveň odpočinete od všedních starostí. Věřím, že zde najdete motivaci na cestu za svými sny a možná se konečně pustíte do jejich plnění. A když budete chtít, můžete se inspirovat kouzlem života a vydat se spolu se mnou na cestu hojnosti.

Věřím, že i vy dokážete žít takový život, o jakém sníte ♥ 

Ať už se snažíte ve svém životě změnit cokoliv a sníte o jakkoli velkém cíli, bude mi ctí vás na vaší cestě doprovázet. Je jen na vás, pro co se rozhodnete a kterým směrem se vydáte. A možná, že si naberete od všeho trochu ☺

Co vám můžu nabídnout

Tvořím pro vás s láskou tyto své produkty:

Tajemství života v hojnosti - umění MÍT - je online cesta, na které společně krůček po krůčku odhalíme tajemství života v hojnosti, naučíte se MÍT a vydáte se na cestu k bohatství! 

52 motivací ke splnění malých i velkých snů - vytvořila jsem pro vás balíček motivačních kartiček, které vás budou provázet, motivovat a posouvat dál na vaší cestě za splněnými sny.

Můj kreativní rok od jara do zimy - najdete zde celkem 52 inspirací. Tedy nápad na každý týden v roce. Samozřejmě je jen na Vás, jak často se budete tvoření věnovat a kolikrát budete tyto nápady obměňovat. Postupy jsou jednotlivě nafocené a přehledně seřazené podle ročních období. Takže si stačí "nalistovat" kapitolu s příslušným obdobím a vybrat si inspiraci, která Vám padne do oka nebo to rovnou můžete vzít popořadě ☺

Moje eBooky a bonusy - také tady najdete spoustu inspirace, motivace a hodnotných informací, a to úplně zdarma ve formě eBooků a bonusů.

Můj blog - stejně tak se můžete pobavit či nalézt spoustu cenných sdělení  v článcích na blogu nebo na sociálních sítích. ↓↓↓

Najdete mě také tady:

Facebook fanpage Můj kouzelný svět: zde najdete jak všechny novinky, tak inspiraci i důležité informace.

Soukromá skupina - Můj kouzelný svět: tady najdete stejně naladěné bytosti a možná i spřízněné duše.

Instagram Můj kouzelný svět: sem vkládám nejen střípky ze svého soukromí, ale i spoustu dalších tipů, motivací a srdečních záležitostí.

Instagram Tajemství života: tady najdete poselství a tajemství života.

Pamatujte, že vše je jenom na vás...

Možná tu na vás dýchne magické kouzlo a možná se vám změní celý život!

A nezapomeňte:

Svezte se na kouzelné vlně inspirace a prožijte radostnou jízdu Vašim životem ♥