Můj příběh

Kdo jsem?

Jsem kreativní duše, sběratelka inspirací a motivací. Zajímám se o vše kolem osobního rozvoje a kouzla života. Ukážu ti cestu, kterou právě žiju a předám ti vše, co mně samotné opravdu funguje. Vydej se společně se mnou na kouzelnou cestu sebepoznání a rozvoje. Věřím, že zde najdeš spoustu inspirace, moře motivace a špetku kouzla na svoji cestu za splněnými sny.

Nesni svůj život, žij svůj sen ♥

Můj příběh aneb kdo vlastně jsem

Jmenuji se Marie, ale nejčastěji slyším oslovení "MÁMÍÍÍ". Jsem milující žena a máma². Jsem také kreativní duše, sběratelka inspirací a motivací. Miluju bylinky a procházky přírodou, ke které mám úctu a ze které čerpám energii a radost. Patřím k nadšeným čtenářkám a milovnicím knih, také díky nim jsem začala s osobním rozvojem a vědomým životem.

Zajímá mě vše kolem kouzla života, jehož zásluhou právě teď žiju svůj sen ♥

Před časem, jsem se rozhodla přestat o svém životě jenom snít a začala jsem ho konečně žít. Objevila jsem cestu k naplněnému a šťastnému životu. Našla jsem způsob, jak si plnit své sny a nenechat je proklouznout mezi prsty, rozplynout se nebo k nim jen vzhlížet. 

Odhodlaně jsem se vydala po této klikaté cestě ke svým vysněným cílům. A protože platí známé moudro, že cesta je cíl, svou cestu si užívám, nadále se rozvíjím a učím se a své zkušenosti poté sdílím dál. Cestou jsem také pochopila, jak důležitá je rovnice vyrovnaná máma = šťastné děti, a tak se tato rovnice stala základní ingrediencí mého života.

Žiju naplněný život, ve kterém se ráda oddávám příjemnému lenošení a sladkému nicnedělání. Nořím se do svého nitra a užívám si prostého bytí. Často nechávám své myšlenky plout svou myslí a pozoruju, kterápak vypluje na světlo a inspiruje mě k mé tvorbě. A i když není každý den zalitý sluncem, naučila jsem se vracet do stavu pohody. Kdy dělám jenom to, co mě baví a naplňuje radostí.

Přeju si, aby život plný kouzelných momentů mohl prožívat každý, a tak své zkušenosti a znalosti i magické okamžiky vkládám do svých příspěvků, článků na blogu, eKnih, online projektů i do fyzických produktů a do veškerého mého tvoření. A věřím, že se moje tvorba dostane právě tam, kam má.

Nejvíce času teď věnuju svému transformačnímu projektu Tajemství života v hojnosti, ve kterém odhaluju a předávám, co nejsrozumitelněji a nejjasněji tato tajemství všem ženám, které se nechtějí smířit s tím, co teď mají, ale naopak, chtějí od života víc. Hojnost, svoboda, radost, láska, naplněný život, zdraví, lehkost... To všechno je tu připraveno i pro tebe a toto všechno si zasloužíš. Stačí se rozhodnout a udělat první krok

Ale před časem vypadal můj život jinak...

Není to tak dávno, co jsem si připadala ztracená a nevěděla jsem, co vlastně od života chci. Neustále jsem se hledala, nacházela a zase ztrácela a několik dlouhých let tak hledala tu správnou cestu a bloumala životem.

Všechno začalo už během dospívání, a to nešťastným výběrem střední školy. Nikdy jsem totiž nepatřila mezi tu hrstku spolužáků, kteří jednoduše vědí, jaké povolání je pro ně to pravé a co touží dělat. A tak následovalo střídání zaměstnání a hledání práce, která by mě naplňovala a těšila.

Ale po nějaké době jsem zjistila, že žádná z těch prací nesplňuje moje očekávání, nenacházím v ní ani trochu radosti a že se do "klasického" zaměstnání jaksi nehodím.Věděla jsem, že nechci práci, ve které jen odpočítávám minuty do konce směny a dny do dovolené. Chtěla jsem od života víc.

Ale pořád jsem nedokázala uchopit a najít to, co by se mnou souznilo a v čem bych se konečně našla. Stále jsem netušila, co přesně chci dělat, jak objevit a využít svůj potenciál. Pak přišlo mateřství a s ním otázky, jak to zvládnu a jestli budu dobrá máma. Pociťovala jsem velkou zodpovědnost a zároveň nezkušenost, ale i obrovskou lásku k tomu malému tvorečkovi, který mi spočinul v náručí.

A tak jsem se plně ponořila do role mámy a všechno ostatní šlo stranou. Svůj čas jsem věnovala dětem a hledání inspirativních informací ohledně rodičovství. Sbírala jsem nápady, jak se s dětmi zabavit a zároveň rozvíjet jejich dovednosti a osobnost. Toto krásné období, ale rychle uteklo a pomalu se začal blížit konec mateřské dovolené.

Pustila jsem se tedy do uvažování o tom, kam bude směřovat má cesta. Stále jsem věřila, že najdu ten poslední dílek skládačky, který bude patřit na to prázdné místo a všechno do sebe konečně zapadne. Snila jsem o tom, že konečně zjistím, jaké je mé poslání a co skutečně chci dělat. Ovšem nebylo to tak jednoduché, a ještě hodně dlouho jsem tápala a hledala samu sebe.

Klíčové rozhodnutí

A pak přišlo rozhodnutí... CHCI TO ZMĚNIT!

Uvědomila jsem si, že takto dál žít nechci a že odmítám pouhé přežívání ze dne na den. Rozhodla jsem se, že chci skutečně žít. Nedlouho poté si mě našel citát jedné ženy a tím to všechno začalo. Doslova mě nakopnul k tomu, abych se pohnula z místa a konečně se vydala hledat tu správnou cestu.

A to byl ten poslední kousek skládačky. CVAK! Dílek zapadl na své místo. Přestože tato pouť nebyla vůbec jednoduchá a několikrát mi na ní došly síly, vždy ke mně doputovala ta správná motivace, aby mi dodala potřebnou energii v ní pokračovat. Nasbírala jsem tak spoustu zkušeností, znalostí i inspirace, které už mi zůstanou navždy.

Postupně jsem si do života přivolala tři ženy, mé "sudičky", které mi pomohly najít směr, kudy se vydat. A i když jsem nevěděla, kam mě cesta zavede, jak bude dlouhá nebo klikatá a jaký bude její cíl, odhodlaně jsem se vydala vstříc svým snům.

Konečně mi došlo, co v životě chci a co ne a také to, že chci, aby měl každý možnost žít život, o kterém sní. Mým přáním je pomáhat ostatním ženám probudit jejich spící tvůrčí sílu, která dřímá v každém z nás. Jenom často zapomeneme, že v nás spí tvůrkyně a mou touhou je, tuto vnitřní moc znovu rozsvítit v magické světlo, které je povede životem a bude jim osvětlovat ukazatele na jejich cestě. 

A tak jsem se rozhodla své znalosti a zkušenosti předávat dál a sdílet je se všemi ženami, které v sobě chtějí znovu probudit svou Vnitřní sílu, své Vyšší JÁ, svou Intuici. Začala jsem tvořit tyto stránky, psát blog a vytvářet různé produkty a služby, které mohou pomoci právě tobě. Usnadní ti cestu za splněnými sny a téměř jistě změní tvůj život.

Celý můj příběh najdeš i v podobě eKnihy zdarma ke stažení zde >>

Přitáhni si do života hojnost a dotkněi se hvězd - Můj kouzelný příběh.

Má cesta a tvorba

Moc ráda se s tebou podělím o to, co jsem se na své cestě životem naučila i o další mé zkušenosti a zážitky, které mi do života teprve vstoupí. Tento můj projekt se vyvíjí spolu se mnou, proto zde najdeš celý můj kouzelný svět ♥

Začala jsem kreativním tématem Zábava s dětmi, postupně jsem se pustila do psaní příspěvků a tvoření projektů ze života Mámy2, a nakonec jsem se ukotvila v tématu Osobního rozvoje a kouzla života. Všechny tyto části jsou součástí mé cesty a mého růstu, a třeba se časem posunu zase jiným směrem.

Tyto stránky jsou věnované hlavně nám ženám. A to proto, že jsem jednou z vás a vím, jak je důležité, abychom si odpočinuly od své důležité mise a načerpaly energii či inspiraci nebo se jen pobavily a oddychly si. Proto o sebe pečujme s láskou, jsme k tomu stvořeny ♥ 

Můj projekt tedy zahrnuje veškeré věci, které ve svém životě miluju. Děti a rodinu, tvoření, motivaci, osobní rozvoj a také špetku kouzla. Všechny tyto témata ke mně patří, a tak na mém blogu najdeš inspiraci, nápady a různé pohledy na to, jak trávit čas společně se svými dětmi a rodinou, ale hlavně spoustu hodnotných informací, jak ho trávit sama se sebou. 

Poodhalím ti zde svou duši, prozradím ti, co se mi honí hlavou a pozvu tě k nám "domů" do mých obyčejných i neobyčejných dnů. Ukážu ti, jak ze svého života čerpám více radosti a jak prožívám své úzkosti.

Doufám, že si to tu společně užijeme a že si zároveň odpočineš od všedních starostí. Věřím, že zde najdeš motivaci na cestu za svými sny a možná se konečně pustíš do jejich plnění. A když budeš chtít, můžeš se inspirovat kouzlem života a vydat se spolu se mnou na cestu hojnosti.

Vím, že i ty dokážeš žít takový život, o jakém sníš. Máš to v sobě ♥ Jenom jsi na to možná zapomněla.

Ať už se snažíš ve svém životě změnit cokoliv a sníš o jakkoli velkém cíli, bude mi ctí tě na tvé cestě doprovázet. Je jen na tobě, pro co se rozhodneš a kterým směrem se vydáš. A možná, že si nabereš od všeho trochu ☺

Co ti můžu nabídnout

Tvořím pro vás všechny s láskou tyto své produkty:

Tajemství života v hojnosti - umění MÍT - transformační online cesta, na které společně krůček po krůčku odhalíme tajemství života v hojnosti, naučíš se MÍT a vydáš se na cestu k bohatství! 

Výklad karet aneb spoj se se svou vnitřní Moudrostí - tady najdeš odpovědi na své otázky, nahlédnutí do budoucnosti nebo nadhled a řešení svých trápení. Spoj se svou duševní Moudrostí a nech se vést tím správným směrem.

52 motivací ke splnění malých i velkých snů - vytvořila jsem pro vás balíček motivačních kartiček, které tě mohou provázet, motivovat a posouvat dál na tvé cestě za splněnými sny.

Můj kreativní rok od jara do zimy - zde najdeš celkem 52 inspirací. Tedy nápad na každý týden v roce. Samozřejmě je jen na tobě a dětech, jak často se budete tvoření věnovat a kolikrát budete tyto nápady obměňovat. Postupy jsou jednotlivě nafocené a přehledně seřazené podle ročních období. Takže si stačí "nalistovat" kapitolu s příslušným obdobím a vybrat si inspiraci, která vám padne do oka nebo to rovnou můžete vzít popořadě ☺

Ode mě pro tebe zdarma - také tady najdeš spoustu inspirace, motivace a hodnotných informací, a to úplně zdarma ve formě eKnih a bonusů.

Můj blog - stejně tak můžeš nalézt moře cenných sdělení v článcích na blogu nebo na sociálních sítích. ↓↓↓

Najdeš mě také tady:

Facebook fanpage Můj kouzelný svět: zde najdeš jak všechny novinky, tak inspiraci i důležité informace.

Soukromá skupina - Můj kouzelný svět: přidej se k nám, tady na tebe čekají stejně naladěné bytosti a možná i spřízněné duše.

Instagram Můj kouzelný svět: sem vkládám nejen střípky ze svého soukromí, ale i spoustu dalších tipů z oblasti osobního rozvoje, motivace a srdeční záležitosti.

Pamatuj, že vše je jenom na tvém rozhodnutí...

Možná tu na tebe dýchne magické kouzlo a možná se ti změní celý život!

A nezapomeň:

Nesni svůj život, žij svůj sen ♥

S láskou