Světlušky na cestě z temna

Pokud se nacházíš hodně hluboko a bahno ti zasahuje až k hrudníku, pravděpodobně tě nevysvobodí technika, která ti pomůže, když ti bláto olizuje "jen" kotníky.

Temné období. Už zase?

Jsme tvůrci našeho života. Tak proč už se nějakou dobu cítím, že se zase ztrácím? Proč mi opět v mysli víří otázky: „Kdo vlastně jsem?“ „Kam směřuju?“ „Jaká je má cesta?“ „Je to, co teď dělám to pravé?“ „Neměla bych dělat něco úplně jiného?“

Ztráty a nálezy

Už zase a znova se hledám. Možná, že se má cesta ubírá jiným směrem, než by měla. Nejdu proti proudu? Celé léto jsem byla nějak mimo. Necítila jsem se ve flow. Potřebovala jsem vypnout a znovu se najít. Postavit se do své síly a získat zpět svou energii. Ale ať jsem se snažila sebevíc, nikam to nevedlo.

Ano, i přesto, že moc dobře vím, že snažení se a lpění na výsledku mě víc brzdí, než pohání, jsem do toho opět sklouzla a byla rozhozená z toho, že jsem zase v bodě nula. V bodě: KDO JSEM A KAM DÁL? Věřila jsem však, že se cesta najde. Protože bod nula je vlastně ta nejlepší startovní čára. A mé vnitřní JÁ mi zase osvítí ukazatel, kterým směrem se dát.

Prázdninový mód

Ponořila jsem se tedy do sebepoznání, hltala knihy a videa o rozvoji a tyto záchvaty prokládala nicneděláním. Moje duše potřebovala prázdniny. Čím víc jsem to toužila rozlousknout, tím víc jsem se bořila do bahna a temnoty. Nechala jsem se tedy vést Boží moudrostí (Vědomím, Intuicí, Zdrojem či vnitřní Moudrostí). A najednou se ve mně teď koncem prázdnin začala probouzet energie. Má duše se protáhla a já mám opět chuť tvořit.

Začaly se krystalizovat další cesty, o které se s vámi chci podělit. A to krystalizovat doslova ☺ Jednou z těchto cest jsou totiž krystaly. A nejen to. Do života mi vstoupily také karty, které mě přitahovaly jako magnet a další možnosti se mi vynořují a krouží kolem mě. Vždy, a to i když mi připadá, že má cesta nemá smysl, se objeví světlo, které mi začne prosvětlovat temnotu.

Světlušky na cestě z temna

A já se teď rozhodla sdílet s vámi světýlka, která pomohou rozzářit možná právě tvé temné období, abys začala vnímat možnosti, které ti život nabízí, stejně tak jako já. Jdeš do toho se mnou? Plánuju vypouštět jednotlivé světlušky a posílat je do světa, aby rozsvěcely pohaslé duše.

Testuju teď různé způsoby a o ty ověřené a funkční se s vámi budu s radostí dělit tady na mém blogu. V podobě článků je budu postupně zveřejňovat, aby sis mohla vybrat takový způsob, který ti bude fungovat, protože v každém rozpoložení funguje něco jiného.

Pokud se nacházíš hodně hluboko a bahno ti sahá až k hrudníku, pravděpodobně tě nevysvobodí technika, která ti pomůže, když ti bláto olizuje “jen” kotníky. Takže testuj se mnou a rozpoznávej, co je balzámem právě pro tebe. Sleduj nové příspěvky na blogu.

Pokud se chceš ponořit do svého nitra ještě hlouběji, přidej se k nám na online cestu Tajemství života v hojnosti, kde se během pěti týdnů naučíš, jak MÍT vše po čem tvá duše touží. Začínáme už v září ♥ Také tě zvu do soukromé skupiny, Můj kouzelný svět, kde se schází spřízněné duše. Najdeš zde podporu od žen na jedné vlně, zajímavé příspěvky a také špetku kouzla ☺

Více informací k cestě Tajemství života v hojnosti najdeš zde >>

Facebooková skupina Můj kouzelný svět je tady >>

A nezapomeň:

Nesni svůj život, žij svůj sen ♥

Jsem kreativní duše, sběratelka inspirací a motivací. Zajímám se o vše kolem osobního rozvoje a kouzla života. Mám za sebou dlouhou cestu plnou hledání a objevování tajemství života a o to všechno se s Vámi chci podělit. Věřím, že zde najdete spoustu inspirace, moře motivace a špetku kouzla na tu Vaši cestu za splněnými sny. Jsem autorkou online cesty Tajemství života v hojnosti eBooku Můj kreativní rok od jara do zimy Motivačních kartiček 52 motivací ke splnění malých i velkých snů. Více o mně si můžete přečíst v mém příběhu zde >> Svezte se na kouzelné vlně inspirace a prožijte radostnou jízdu Vašim životem ♥
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.