Tajemství života v hojnosti

Právě teď je ten pravý čas odhalit tajemství života v hojnosti a dosáhnout na všechno po čem toužíš.

Je tvým snem žít v hojnosti a mít život plný radosti? Hledáš způsob, jak k sobě přitáhnout více peněz a sníš o finanční nezávislosti a svobodě?

Možná, že i ty toužíš konečně změnit svůj život a začít žít svůj sen.

 

Spousta z nás to však vnímá jako nedosažitelný cíl. Zdá se, že bohatství je jenom pro vyvolené, nebo pro ty, co si ho zaslouží svým talentem, či tvrdou prací. A také pro ty, kteří se nebojí jít nepoctivou cestou.

 

Ano, to může být pravda. Někdo se bohatý narodí, druhý má neskutečný talent a jiný zase tvrdě maká. No a někdo na to jde úplně odlišně, a to ne zrovna férově.

 

Ale, co když to jde i jinak?

 • Co když to můžeš změnit a prožívat život naplněný radostí a užívat si hojnosti, která se ti nyní zdá být tak moc nedosažitelná?
 • Co kdybys už nadobro skoncovala s počítáním každé koruny, životem v nejistotě, šetřením a propočítáváním, zda vyjdeš do příštího měsíce?
 • Co kdybys už nemusela čekat na další výplatu a vyhlížet onen spásný den, kdy dorazí na tvůj účet?
 • Co kdybys byla finančně nezávislá a odhodila strachy a obavy, zda si to nebo tamto můžeš dovolit?
 • Co když se nemusíš smířit s přežíváním, ale naopak můžeš konečně začít žít a být svobodná?
 • Co když existuje analýza, která dokazuje, že každý z nás může dosáhnout na celkový majetek v řádu milionů korun?
 • Co když existuje ověřená cesta, jak můžeš dosáhnout bohatství i ty?

Ano, opravdu to jde i jinak a já ti můžu ukázat jak ♥

Když jsem tenkrát tuto cestu objevila, změnil se mi celý můj život. Nemyslím tím jen v oblasti hojnosti, ale také to, že mi tato cesta ukázala, jak v sobě opět najít radost ze života.

Vždycky jsem snila o svobodném životě, ve kterém budu mít dostatek času, budu dělat, jen to, co mě baví a naplňuje radostí. Chtěla jsem mít život plný hojnosti a blaženosti, ovšem realita byla docela jiná. A to spíše zoufalá než radostná.

Můj život se totiž vůbec neodvíjel směrem, po kterém jsem toužila. Naopak byla jsem bez energie, naštvaná, v práci, která mě ubíjela a od finanční nezávislosti na míle daleko. Jediné, v čem jsem si byla jistá bylo to, že to přece musí jít i jinak. Musí existovat způsob, jak žít svůj sen.

A taky, že existuje...

Tato cesta mi přišla do života právě včas, v období, které mi připravilo zatěžkávací zkoušku. Ukázala se mi jako záchranný kruh, který mi byl hozen v pravou chvíli. Zrovna v období, kdy jsem hledala únikový východ a rozhodla se odejít ze zaměstnání, ale zároveň jsem nevěděla, co dál, co budu dělat pak. 

Bez váhání jsem se po ní vydala, i když to nebylo úplně jednoduché a možná jsem byla jediná v mém okolí, kdo věřil, že může být i jiná cesta než ta, po které nás učí od mala kráčet. Skočila jsem do toho po hlavě a nevzdala se ani v těžkých chvílích, v období nejistoty a obav z toho, jestli jdu tím správným směrem.

Zanedlouho se mi však začaly otevírat nejen dveře k hojnosti, ale i k úplně jinému pohledu na svět a já nezaváhala a vstoupila do nich. A rozhodně to stálo za to. Nebyla to pouze cesta k hojnosti a svobodě, ale byla to cesta osobního rozvoje.

Probudila jsem v sobě vnitřní sílu, objevila své pravé Já a nyní žiju více a více vědomě. Život dokáže být najednou podivně snadný. Bez odporu a zbytečného nátlaku jde všechno tak hladce. Hojnost začne proudit přirozeně a radost a vnitřní klid se stane tvým domovem, kam se po každé bouřce můžeš vracet.

Nechci tvrdit, že od teď už bude svítit jenom sluníčko. I do mého života občas přiletí bouřkový mrak, ale teď už vím, jak s ním být v pohodě a nebát se hromů ani blesků. Vím, že se rozplyne a pak vyjde zase slunce a jako bonus se ukáže nádherná duha. A taky věřím, že lze dosáhnout stavu, kdy se z bouřkových mraků stanou obláčky, které jen proplouvají po jasné obloze.

A tímto směrem se má cesta odvíjí dál ♥

A co nám vlastně brání žít s lehkostí? Hlavní důvod, proč se nám nedaří něco změnit je "překvapivě" v naší hlavě.

Když jsem hledala důvody, proč se zdá, že je hojnost a celkově naše snění o svobodném životě tak nedosažitelné a vzdálené, zjistila jsem, že spousta žen si staví do cesty hromadu překážek. Ani já jsem nebyla výjimkou...

 

Možná, že i tobě běží hlavou podobné věty jako:

 

"Nejsem tak dobrá." "To nezvládnu." "Nic neumím." "Abych byla bohatá, musím dřít od rána do večera." "Bez práce nejsou koláče." "Co by si mysleli ostatní, byla bych trapná." "Nejsem dost... (hezká, štíhlá, chytrá, talentovaná...)" "Bojím se, mám strach." "To si nemůžu dovolit." "Jsem úplně k ničemu." "To si nezasloužím." "Nikoho nezajímám." "Peníze nejsou dobré." "Peníze jsou špinavé." "Tolik peněz si nezasloužím." "Bohatí mají špatný charakter" "To, co mám, mi stačí, jiní jsou na tom hůř." "Chudí jsou poctiví, bohatí nečestní."

 

A další a další podceňující, ponižující, sebedestruktivní a mylné doměnky, které nám byly buďto vtloukány do hlavy anebo nám tam začaly z nějakého důvodu klíčit a rozrůstat se do obřích rozměrů, až jsme jim uvěřily a staly se jimi ovládány.

Jsem opravdu vděčná za to, že jsem objevila tuto cestu, která mi změnila život, dokázala mi otevřít oči a zbavit se tak starých a zakořeněných přesvědčení.

 

A ty to dokážeš také, protože všechno, co k tomu potřebuješ už máš. Stačí v sobě probudit spící tvůrkyni a nenechat se dál ovládat svou myslí. Postačí nechat se vést.

Věřím ti, protože, když to dokážu já, pak není důvod, proč bys to nedokázala i ty ♥

Zkus si představit, jaký by byl tvůj život, kdybys žila ve svém vysněném světě. Jak by podle tebe vypadal?

Možná, že ve svém vysněném světě žiješ život plný hojnosti, lásky, zdraví, bohatství a radosti. Do tvého světa nejspíš nepatří nemoci, násilí, zrada, zklamání ani nedostatek.

Ve svém světě jsi svobodná, finančně nezávislá a máš dostatek peněz, aby sis si ho náležitě užívala.

Zkus si do detailu představit, jaké to bude, až se tam ocitneš. Představ si, jak stojíš na prahu svého vysněného života a zalévá tě pocit svobody, radosti a naplnění.

Usmíváš se? Cítíš, že sem patříš a přesně tady máš žít? Pak neváhej a vykroč na svou cestu za splněnými sny!

Existuje totiž ověřená metoda, pomocí které dokážeš tvořit svůj život podle svých největší přání a snů i ty. A jak to vím? Jak to, že jsem si tak jistá? Jde o jedinečnou metodu Umění MÍT, kterou využívají úspěšní a bohatí lidé po celém světě.

Představ si, že už se nemusíš strachovat o svou budoucnost. Jaký by byl tvůj život bez všech těch "co kdyby" strašáků? Pokud se rozhodneš a vydáš se cestou bez odporu, pomocí této unikátní metody, kterou provází moudrost guru bohatých, se kterou se radili ti nejmocnější i ti, kterým se život hroutil pod rukama, a právě díky jejím radám se jejich život vrátil opět na výsluní, získáš svobodu a život bez limitů.

 

Nejde o žádnou složitou techniku. Základem je těchto 5 kroků:

 • 1
  Ujasnit si, jak chci, aby můj život vypadal a kam směřoval.
 • 2
  Přepnout svou mysl do polohy MÍT.
 • 3
  Začít žít přítomností.
 • 4
  Nastavit si stav pohody jako svůj přístav, kam se vracím.
 • 5
  Vystoupit z Matrixu a začít žít svůj sen.

Možná to vypadá jednoduše a možná složitě. Se správným postupem neboli s mapou cesty, která vede až na vrchol blaha, to složité není, slibuju ☺

MÁM MAPU K POKLADU 

 

Vrhla jsem se do práce a sestavila jsem konkrétní mapu této cesty, kde ti jednoduše a srozumitelně předám všechny mnou ověřené zkušenosti, které dopodrobna a krok po kroku rozebereme, abys mohla i ty žít život svých snů.

 

♥♥♥

A kdo vlastně jsem?

 Mé jméno je Marie a velmi mě těší, že chceš udělat něco, co tě přiblíží k tvým snům.

Jsem moc ráda, že jsi právě tady.

Chci, abys věděla, že nejsem žádná zenová guru, která se vznáší nad jógamatkou, ale úplně normální žena, jako jsi i ty, která si plní svou životní vizi a žije svůj sen

Pravdou totiž je, že hojnost a bohatství je tu pro každého z nás. A dokonce dostatek pro nás všechny. Hojnost je naší součástí. Stačí jenom věřit, naladit se na energii bohatství a nechat ji plynout svým životem. 

Právě se ti otevírají dveře, které tě k životu v hojnosti mohou dovést tou nejkratší a nejjednodušší cestou. Stačí se rozhodnout a udělat první krok. 

Tím prvním krokem může být právě tato cesta. Cesta Tajemství života v hojnosti, na kterou tě tímto zvu.

Nejsi si jistá, zda je tato cesta určená právě pro tebe? Pak čti dál ♥

Transformační online cesta

 

TAJEMSTVÍ ŽIVOTA V HOJNOSTI

CO JE CÍLEM TÉTO CESTY?

Cílem této cesty je, do hloubky pochopit umění MÍT a naučit se ho ve svém životě bezprostředně používat. Provedu tě krůček po krůčku po této cestě, která tě naučí přirozenému plynutí s proudem hojnosti, bohatství a dovede tě ke svobodě.

 

Během této cesty postupně objevíš své pravé touhy a zároveň opět najdeš své vnitřní JÁ a vrátíš se ke svému vědomému vnímání. Tato cesta změní tvůj pohled na život a ty se pak můžeš sama rozhodnout, jak chceš, aby vypadal.

 

Provedu tě po ověřené, funkční a výjimečné cestě, kterou jsem objevila, prošla a dopodrobna prozkoumala.

 

Právě teď nastal čas se o ni podělit.

A CO TĚ NA TÉTO CESTĚ ČEKÁ?

Na začátku cesty dostaneš osobní přístup do našeho tábořiště. Právě odtud se dostaneš na jednotlivé zastávky, které budeme postupně odkrývat a objevovat.

NAŠE CESTA ZAHRNUJE CELKEM 5 ZASTÁVEK.

Tato cesta potrvá 5 týdnů a má tedy 5 zastávek, kterými tě provedu krůček za krůčkem. Každá zastávka má 5 jednotlivých kroků s podrobnými body.

Každý krok obsahuje důkladné a výstižné vysvětlení a objasnění, procvičení, úkol a také střípek z mé cesty, který tě může inspirovat nebo poučit a zároveň ti ukázat, jak jsem si krůček po krůčku prošlapávala tuto cestu já. Už teď můžu prozradit, že se mi podařilo občas odbočit či zabloudit, nicméně jsem se vždycky vrátila a pokračovala dál tím správným směrem, abych přišla až sem a mohla tak ostatním tvůrkyním předat své zkušenosti a postřehy.

Na cestu ode mě dostaneš malý bonus v podobě mapy a také checklist. Tyto bonusy si budeš moci vyzvednout po přihlášení v tábořišti hned na startu naší cesty. Do těchto bonusových plánků si můžeš zaznamenávat zdolanou trasu, vybarvovat si jednotlivé úseky a zastávky a krok po kroku každý den plnit jednotlivé body a blížit se tak k vysněnému cíli.

Anebo můžeš jít svým tempem a věnovat se každému kroku tak dlouho, jak budeš potřebovat. Rychlost, jakou se vydáš, je jenom na tobě. Tato cesta ti zůstává otevřená do té doby, dokud bude v mé nabídce.

Sama uvidíš, jaký způsob ti bude vyhovovat a jak rychle budeš na své cestě postupovat.

Co všechno je součástí cesty Tajemství života v hojnosti?

 • 5 zastávek, tedy 5 týdnů plných dobrodružství, objevování nových znalostí, návyků a kouzelných momentů.
 • 25 jednotlivých kroků, včetně 5 videí, které tě postupně dovedou až do tvého vysněného světa.
 • 20 úkolů, které tyto nově nabyté vědomosti nenechají jen informacemi, ale pomohou ti je bezprostředně používat.
 • 16 cvičení, která ti pomohou lépe pochopit a uchopit nově získané informace.
 • 20 střípků z mého života, které tě mohou inspirovat, poučit a ukázat ti konkrétní situace na skutečných zážitcích.
 • 20x pracovní listy, které jsou součástí této cesty a které tě budou po celou dobu provázet. Je jen na tobě, zda je využiješ, či nikoli.
 • Soukromá facebooková skupina stejně naladěných tvůrkyň, kde se můžete navzájem podporovat a sdělovat si své prožitky, postřehy a rady.
 • Mapa, tedy podrobná trasa naší cesty. Tady najdeš celkový přehled toho, co nás bude čekat, včetně mapky, kterou jsem pro vás nakreslila a připravila k vytisknutí. Jako další bonus k vytisknutí je zde také připraven podrobný odškrtávací checklist (plánek) této naší cesty.
 • Tábořiště, odkud se dostaneš na všechny důležitá místa naší cesty.
 • Můj magický příběh o tom, jak jsem se ze zoufalé, nespokojené a ztracené dívky stala spokojenou, naplněnou a život milující ženou ☺

CO JE ZÁMĚREM TÉTO CESTY?

Tuto transformační online cestu Tajemství života v hojnosti jsem vytvořila na míru všem ženám, které si touží splnit svůj sen. A protože já jsem jednou z vás, mým cílem je předat tuto cestu, co nejvíce ženám, abyste mohly žít svůj sen, stejně tak jako ho pomocí umění MÍT můžu žít i já.

 

S radostí touto cestou provedu krůček po krůčku až na vrchol také tebe. Zavedu tě až tam, kde se bude rozprostírat tvůj vysněný svět.

 

Zbytek je jenom na tobě ♥

JÁ UŽ O SVÉM ŽIVOTĚ NESNÍM, JÁ SVŮJ SEN PRÁVĚ ŽIJU ♥

A teď můžu tou stejnou cestou provést i tebe.

Otázka tedy zní:

JSI OCHOTNÁ ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT, VYSTOUPIT Z MATRIXU, STÁT SE TVŮRKYNÍ SVÉHO ŽIVOTA A HRÁT V NĚM HLAVNÍ ROLI?

JSI OCHOTNA VYDAT SE NA CESTU BOHATSTVÍ A HOJNOSTI A PROMĚNIT SVŮJ ŽIVOT V NAPLNĚNÉ A RADOSTNÉ BYTÍ?

JSI OCHOTNA ZAČÍT ŽÍT SVŮJ SEN?

Já jsem připravena tě provést, podporovat tě a být ti na blízku, pokud budeš potřebovat mou pomoc nebo radu. Budu průvodkyní na tvé cestě a dám do toho maximum ♥

Jaká je cena transformační online cesty Tajemství života v hojnosti?

5týdenní výjimečná online cesta Tajemství života v hojnosti, provázená unikátní metodou Umění MÍT, obohacena o mé jedinečné zkušenosti, jež jsem během své cesty nasbírala, která tě dovede až k vytouženému životu v blahobytu.

5 tematických zastávek, 25 podrobných kroků doplněných o akční pracovní listy a shrnující týdenní videa s mými postřehy a radami, jak s jednotlivými nově nabytými informacemi pracovat a navíc 5x vedená meditace, která tě podpoří a provede tvým vnitřním světem.

Každodenní podpora v soukromé skupině plné vzájemného pochopení a pomoci ostatních tvůrkyň a také moje osobní denní reakce a souznění.

TO VŠE ZA CENU:

5 500 Kč

Věřím však, že hodnota, kterou ti tato cesta přinese, je nevyčíslitelná.

Tato cesta totiž dokáže odstartovat nový začátek tvého života v hojnosti a svobodě, pomůže ti najít tvé vědomé JÁ, naučí tě radostně prožívat okamžiky prostého bytí a dovede tě až do cíle – ke splnění tvého snu. A proto si myslím, že hodnota, kterou tato cesta může mít, je nevyčíslitelná, protože má přesně takovou hodnotu, jakou mají tvé sny a touhy.

Nemůžu ti zaručit, že ti tato cesta přinese balík peněz, který ti jen tak spadne do klína (i když i to se může stát!). Ale můžu tě ujistit, že ti usnadní cestu k bohatství a k naplněnému radostnému životu v hojnosti. Dokazuje to sekvenční analýza statisíce lidí od chudých po bohaté, kterou provedla během třiceti let guru bohatých.

Mým přáním je, aby ses naučila společně se mnou MÍT a žít naplněný život plný kouzelných okamžiků bez obav a starostí o to, co bude. Věřím, že i ty zažiješ ten pocit euforie, nadšení a radosti. Pocit svobody a vnitřního klidu. Pocit, kdy se bezdůvodně usmíváš, jen tak. Pocit, kdy chceš objímat celý svět a tuto radost sdílet a šířit dál.

A právě toto je mým cílem, rozsvěcet světýlka radosti z nabyté svobody v dalších a dalších duších ♥

Tuto cestu jsem tvořila s láskou a myšlenkou na vás všechny, milé ženy, pro ty z vás, které toužíte plynout s proudem hojnosti. A také s přáním, abyste v sobě našly tolik odvahy a odhodlání a dokázali dojít až k vašemu vysněnému cíli.

Bude mi ctí a potěšením vás na této cestě doprovázet.

Teď je to na tobě!

Navíc pro tebe mám dárek ve formě meditace pro hladký start naší cesty ♥

Po vstoupení na cestu Tajemství života v hojnosti, ti jako bonus zašlu na tvůj uvedený email zcela zdarma MP3 nahrávku motivační meditace Vizualizace tvé cesty za splněnými sny v hodnotě 390 Kč.

Tato meditace tě naladí na cestu a proud hojnosti a ty se k ní můžeš kdykoli během cesty vracet a znovu se nechat unášet radostí a naplněním, které na tebe bude čekat v cíli naší cesty.

Nalaď se dopředu na vlnu bohatství!

Tato meditace je samostatně nedostupná. Je vytvořena speciálně pro ty z vás, které vstoupíte na tuto transformační cestu.

Možná si právě teď říkáš, že by tě tato cesta lákala, jen na to mít čas. Snad příště, to už si ho určitě najdu...

Dovol mi, abych tvé úvahy zastavila.

Tato cesta tě o čas nepřipraví. Je tvořena tak, aby ti zabrala jen minimum času. Skládá se z jednotlivých kroků, v jejichž první části najdeš krátké a výstižné vysvětlení a objasnění, dále pak každý krok obsahuje cvičení a úkoly. Ty poté můžeš trénovat kdykoli během dne. Nepotřebuješ tedy trávit čas za stolem u počítače, právě naopak, většina z těchto kroků se trénuje každodenním prožíváním jinak běžných situací, momentů a událostí.

UČÍŠ SE PROSTÝM BYTÍM.

JE JEN NA TOBĚ KOLIK ČASU SE ROZHODNEŠ SVÉ CETĚ K HOJNOSTI VĚNOVAT.

JSI PŘIPRAVENA ŽÍT SVŮJ SEN?

Samozřejmě se můžeš vydat svou vlastní trasou a prošlapat si svoji cestu sama, ale je daleko jednodušší, mít v začátcích svého průvodce, který už stejnou cestu prošel a pomůže ti se na ní neztratit, bez problémů ji zdolat, a ještě si jí užívat, nemyslíš?

☺

 

Pokud se nechceš vzdát svých snů o životě v hojnosti a svobodě, pak právě pro tebe je tato cesta stvořená. Na jejím konci totiž budeš bohatší, a to nejenom o zkušenosti a nové znalosti. Protože cílem této cesty je život v hojnosti.

 

Vydej se na ni spolu se mnou, věřím, že ti změní celý život.

Naše cesta začíná 04.04.2022

Přihlásit se na ni můžeš do 03.04.2022 23:59.

KONTAKT
marie@mariekadlckova.cz

Marie Kadlčková