Zhmotni si své touhy

Lpění na výsledku a příliš velká snaha to konečně dotáhnout k vysněné vizi vede ke zpomalení až k pozastavení zhmotnění tvého přání. Ber to více s lehkostí a začnou se dít zázraky ♥

Tvá touha proměnit své sny ve skutečnost je obrovská, ale zdá se ti, že se pořád nic neděje? Snažíš se tak moc, že nemyslíš skoro na nic jiného? Tvrdě na tom pracuješ a usiluješ o to, co to jen jde? Pak možná právě to je tvůj problém. Chceš to až moc, lpíš na výsledku a tím se soustředíš na to, že to stále ještě nemáš.

Dej si pozor na co se soustředíš

Všichni to známe. Chci mít lepší práci, úžasného přítele, kupu peněz, zhubnout 10 kilo, opravdu moc bych chtěla miminko, být zdravá… Ale pořád to nemám. Kdy už se to změní? Kdy už to KONEČNĚ BUDU MÍT? Proč se nic neděje? No, nejspíš právě proto. Nikdo z nás nechce zůstat u „chci mít“. Všichni se chceme dostat do fáze „mám“. Ale jak to změnit?

Spousta tipů najdeš také v článcích 3 kroky ke splněným přáním, Nebuď zabijákem, staň se tvůrkyní nebo Přestaň hledat, začni nacházet a objevovat svou sílu. A mám pro tebe další tip. Má další rada, jak si zhmotnit své touhy je, sepsat si svůj životní příběh. Takový seznam toho, čeho chceš docílit a jak chceš žít. Důležité je psát tento dopis, jako by se to už stalo. Jak na to?

První krok: Požádej

Prvním krokem je požádat o to, co vlastně chceš a po čem toužíš. Začni tím, že budeš psát v přítomném čase o tom co by sis opravdu přála a jak bys chtěla žít. Vyjádři v něm svou vděčnost za to, co všechno se ti podařilo, jak si teď krásně žiješ a zahrň do tohoto dopisu všechny své touhy, které jsou již naplněny. Jako bys byla v budoucnosti svého naplněného snu. Tento dopis je tvá “budoucí přítomnost” ☺

Druhý krok: Dovol „vyšší moci“ pracovat.

To znamená, že přestaneš usilovat o to, aby se to stalo a dovolíš, aby se to dělo. Hlava bude protestovat, protože zná pravidlo, že bez práce nejsou koláče. Neblokuj však dění svou netrpělivostí a lpěním na výsledcích, tím vytváříš odpor a drhnutí celého vesmírného systému. Nemusíš to nijak rozpohybovat, ber to s lehkostí.

Důvěřuj tomuto procesu a nechej to přirozeně plynout. Bav se tím, že přenecháš akci vesmírné energii a užívej si tu lehkost a svobodu. Je přece tak jednoduché toho dosáhnout, neexistují žádné překážky. Ve tvém světě je všechno možné.

Třetí krok: Nalaď se na vibraci svého přání

Tím, že budeš v souladu se svým přáním, tedy naladěním se na něj, dovolíš, aby se stalo skutečností. Čti si denně tento svůj dopis “budoucí přítomnosti” a těš se z toho, že už to „máš“. Prociť si všechny ty pocity, které v tobě tyto představy vzbuzují a plně se jim oddej. Když se naladíš na své přání a budeš s ním v souladu, docílíš toho, že se to jednoduše stane.

Ber to s lehkostí

Čím méně odporu vytvoříš, tím snadněji se to stane. Naopak, pokud cítíš tlak, že se tam musíš co nejdřív dostat a příliš na to tlačíš, pak to celé spíše zpomalíš. Milá, věř mi, že tím jsem si také prošla a tlačením s vidinou urychlení se opravdu nic nestalo, ať jsem se snažila sebevíc. Celý můj příběh si můžeš přečíst tady >>

Moje rada zní: Pusť to a jen se nech vést a zůstávej v souladu se svým přáním

Zhmotňování

Aby se přání z hmotnilo, je potřeba být s ním v souladu. Soulad to je stav dobrého pocitu, radosti, jasnosti, nadšení, lásky k životu, blaha… Jakmile budeš na stejné vibraci, jako tvé přání, pak už nic nebrání v jeho zhmotnění.

Budeš-li pociťovat nával vzrušení a všechny ty pocity, které soulad přináší, v tu chvíli jako bys zmáčkla tlačítko restart a dostala se do vibrace čisté radosti, se kterou jsi na tento svět přišla. Rozdíl je v tom, že teď začneš žít život plný věcí, které tě naplňují, protože sis vědomě vybrala ze všech těch situací, které sis v životě prožila jenom to, co s tebou souzní.

Teď jsi v proudu hojnosti. Konkrétně hojnosti toho, co máš uvedeno ve svém dopisu, v seznamu svých přání ♥

Pokud cítíš, že přece jenom potřebuješ podporu a jemné vedení, přidej se k nám na online cestu Tajemství života v hojnosti a staň se tvůrkyní svého světa. Nebo se přidej do soukromé skupiny Můj kouzelný svět, kde najdeš podporu a ženy na stejné vlně ♥

Více o online cestě Tajemství života v hojnosti zde >>

Odkaz na soukromou skupinu zde >>Můj kouzelný svět

A nezapomeň:

Nesni svůj život, žij svůj sen ♥

Jsem kreativní duše, sběratelka inspirací a motivací. Zajímám se o vše kolem osobního rozvoje a kouzla života. Mám za sebou dlouhou cestu plnou hledání a objevování tajemství života a o to všechno se s Vámi chci podělit. Věřím, že zde najdete spoustu inspirace, moře motivace a špetku kouzla na tu Vaši cestu za splněnými sny. Jsem autorkou online cesty Tajemství života v hojnosti eBooku Můj kreativní rok od jara do zimy Motivačních kartiček 52 motivací ke splnění malých i velkých snů. Více o mně si můžete přečíst v mém příběhu zde >> Svezte se na kouzelné vlně inspirace a prožijte radostnou jízdu Vašim životem ♥
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.